Informacje Dla Wykładowców
 
Uprzejmie informujemy, że wykładowcy, którzy chcą zrealizować konsultacje przewidziane na semestr letni roku akademickiego 2012/2013 proszeni są o jak najszybsze ustalenie terminu konsultacji i przesłanie informacji na adres mailowy:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  lub  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  do 17. 06.2013r. 
 
 
 
Plany zajęć realizowanych w formie e-learningowej (on-line) na platformie IPZ zamieszczone są
w zakładce realizacja studiów. Aktualny harmonogram  zajęć on-line udostępniony jest również w tradycyjnej tabeli (xls). Nowe terminy zajęć lub ewentualne zmiany w harmonogramie można zgłaszać bezpośrednio w rektoracie lub drogą mailową. 
 
( Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. )
 
Uprzejmie prosimy o ustalanie terminów zajeć on-line oraz konsultacji tradycyjnych tak by nie kolidowały z już ustalonym i zatwierdzonym planem zajęć. Materiały dydaktyczne niezbędne do przeprowadzenie zajęć na Platformie Edukacyjnej są przyjmowane bezpośrednio w rektoracie lub drogą Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. .
W związku prośbą wykładowców udostępniamy również szablon prezentacji.
 
 
Człowiek - najlepsza inwestycja