Ocena Państwowej Komisji Akredytacyjnej

Prezydium Państwowej Komisji Akredytacyjnej z 7 lipca 2011 r. w sprawie powtórnej oceny jakości
kształcenia na kierunku "zarządzanie i inżynieria produkcji", prowadzonym na Wydziale Inżynierii Informatycznej i Zarządzania Wyższej Szkoły Zarządzania w Częstochowie na poziomie studiów pierwszego stopnia wydało ocene pozytywną na okres pięciu lat co świadczy o wysokiej pozycji uczelni.

Wyróżnienie za Projekt „Inżynier - praktyczny zawód”

Miło nam również poinformować Państwa, że  Wyższa Szkoła Zarządzania w Częstochowie otrzymała  wyróżnienie za Projekt „Inżynier - praktyczny zawód”  w konkursie Jurajski Produkt Roku zorganizowanym przez Regionalną Izbę Przemysłowo-Handlową w Częstochowie.

W konkursie „Jurajski Produkt Roku” przyznano wyróżnienie dla projektu „Inżynier – Praktyczny Zawód”. Beneficjentami projektu jest grupa 140 studentów studiów inżynierskich, którzy dzięki finansowaniu nauki przez Europejski Fundusz Społeczny nie ponoszą żadnych opłat za edukację. Więcej informacji w pliku do pobrania (plik.pdf).

Gala podczas której wręczono wyróżnienie miała miejsce dnia 17.12.2010 w Teatrze Dramatycznym im. Adama Mickiewicza w Częstochowie. Relację z uroczystości przeprowadziła również telewizja Orion,a  materiał do obejrzenia można znaleźć pod adresem (www.tvorion.pl)

Człowiek - najlepsza inwestycja